Prima pagină » Discutam si despre altele ! » Impresii

 


Scrie un subiect nou Răspunde la subiect
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Întâlnire cactusistică
MesajScris: Mie Sep 28, 2011 10:05 pm
  


Membru din: Lun Mar 21, 2011 5:56 pm
Mesaje: 72
Salut,
Inca nu-mi dau seama daca mesajul trebuie sa-l postez aici,sau in alta parte sau daca e musai s-o fac!Cand o sa-i gasesc locul va anunt!
De regula,intalnirile sant placute,sau le facem sa fie placute,deoarece pe,,majoritarii,, participanti nu-i preocupa,in asemenea momente ,decat ,,buna simtire,,!Stiind de aceasta intalnire,cu iz de gutui coapte si tulburel,am cautat si am gasit,pe un forum ,,cu chiu cu vai,,si numai dupa ce am folosit al patrulea pseudonim(sant...banatean :lol: ) cateva amanunte referitoare la ce se poate intampla.
Cred ca Mihai a facut o alegere buna!Poate asa reuseste sa sparga un...zid,un zid virtual care exista de mult timp,creat de unii cactusisti impotriva altor...cactusisti!Poate asa,suspiciunea ,,criminala,,absolva o asociatie,singura,care exista,chiar si.....aici!
Nu ma pot abtine sa nu fac o glumita.Mihai,sa presupunem ca printre cei care vin la Fundulea,vor fi Nevezi,Tar,Copacescu,Maiuru,Nitu,Belu,Panco,Capruciu,Posea,Vanghele,eu,.....,Fane,(prin reducere la ...absurd),cum crezi ca vei putea ataca subiectul cu....tineretile cactusistice?
O seara placuta!Te sun.Nu te speria,cred ca vreo 2-3 vor lipsi! :D

PS-ca sa nu se faca imterpretari,alegerea de a posta pe cactusi.com si nu pe aztekium.ro.


          Sus  
 
 Subiectul mesajului: Re: Întâlnire cactusistică
MesajScris: Joi Sep 29, 2011 7:12 pm
  

Avatar utilizator

Membru din: Mie Aug 06, 2008 7:19 pm
Mesaje: 1270
Localitate: Satu Mare
Salut,

Întâlnirile făcute au fost întotdeauna plăcute deoarece se bazau pe respectul reciproc și fiecare urmărea să se simtă bine, nu să-și etaleze superioritatea.
De fiecare dată atmosfera a fost plăcută, deoarece ești într-o comunitate pe care ți-ai ales-o și pe care o accepți, de care aparții prin această alegere .
Sunt convins că și de data asta va fi o întâlnire reușită.

Ideea lui Mihai mi se pare bună, eu îl susțin. Să vedem ideea mai dezvoltată și cum se va finaliza.

_________________
Numai bine şi mulţi cactuşi

siuka

www.aztekium.ro


          Sus  
 
 
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Mergi la:  

Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România